Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

  • Whatsapp

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kişi, burun estetiği nedir nasıl yapılır sorusunu sorar. Peki, gerçekten burun estetiği nasıl yapılıyor? İşte sorunuzun yanıtı…

Estetik operasyonlarda kişilerin talepleri alınıyor. Burun estetiği nedir nasıl yapılır sorusunun yanıtı da sizin taleplerinize göre, direkt olarak şekillenebiliyor. Hem estetik işlemlerinin uygulanması hem de sürecin iyi şeklide yönetilmesi bu alanda uzman olan doktor tarafından sağlanıyor.

Burun Estetiği Öncesi

Burun estetiği öncesinde doktorunuz tarafından nasıl bir işlem talep ettiğiniz sorulur. Ardından direkt olarak estetik işlemleri için aşama aşama bilgilendirilmeniz sağlanır. Estetik operasyonlarında burun kemiği estetiği, burun ucu estetiği gibi hususlar olacak. Burun estetiği öncesinde doktorunuz tarafından işlem hakkında bilgi verilecek. Ayrıca operasyon öncesinde yapılması gerekenler de bildirilecek. Hastanede kalacağınız süre sınırlıdır. Bir gün öncesinde dahi yatış olmadan, hemen ameliyat yapılabilir. Ardından gözetim amaçlı bir gün kalmanız istenebilir. Sonucunda ise operasyonun doktor tarafından tamamlanması ve öncesinde kontrollü şeklide hareket ederek sorunsuz, operasyonun tamamlanması mümkün olur.

Burun Estetiği Sonrası

Estetik operasyonun tamamlanmasından hemen sonra, iyileşme süreci başlar. Bu süreç içinde tamponlar, burnun tam anlamıyla oturması, şişliklerin inmesi gibi aşamalar olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak siz de iyileşmenin de kısa sürede tamamlandığını göreceksiniz. Rinoplasti ameliyatı için uygulanan yöntemler ve sizin talepleriniz kapsamında iyileşme belirlenir. Çoğu zaman kısa süre içinde iyileşmenin olmasını destekleyecek seçenekler oluşturulur. Yani bunun için estetik işlemlerinde doktor size özel bilgi verecektir. İyileşme sürecinin kişiden kişiye değişmesi olağan. Göz önünde bulundurarak siz de taleplerinizi sunabilir, kısa süre içinde estetik işlemlerinin tamamlanarak istediğiniz buruna sahip olmanız mümkün olabilir. Burun estetiği fiyatları taleplere göre değişiyor diyebiliriz.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir