Burun Estetiği Nedir?

  • Whatsapp

Burun Estetiği Nedir?
Burun estetiği bazı teknikler kullanarak burun yapısının görüntüsünde değişimler oluşmasıdır. Bu değişimlerin nedenleri ve sonuçları farklı olabilir.
Rinoplasti Burun Estetiği Operasyonları
Büyük oranda sağlık nedeniyle başvurulan rinoplasti operasyonu insanlığın işleyiş mekanizması açısından yeterli bir solunum gerekçesiyle sık şekilde oluşmaktadır. Burun estetiği işlemlerinde sadece estetik değil aynı anda birçok açıdan hastalık ilerlemesine neden olan durumlar görülebilir. Çünkü nefes alınamaması birçok etkiyi beraberinde getirmektedir.
Kapalı Ameliyat İle İzsiniz Burun Yapısı
Kapalı ameliyat ile iz bırakmadan burun ameliyatı yapıyoruz. Kliniğimizde yer alan uzman ekibimiz bu alanda tecrübelidir ve hastalarımızın en iyi şekilde istedikleri görüntüye kavuşması adına çalışmalarımızı titiz bir şekilde öncesi ve operasyon sonrası bakım işlemlerinde gereken desteği veriyoruz.
Burun Estetiği Ameliyatı Yapılışı
Plastik cerrahlar tarafından yapılan burun ameliyatında hastane ortamında salgına karşı da bütün önlemleri alarak açık veya kapalı ameliyat teknikleri ile işlem yapılmaktadır. Tüm kesiler burun içinde yapılmışsa kapalı teknik anlamına gelir. Burun ucu taban kısmında kesi de varsa bu açık teknik olacaktır. Ne kadar sürdüğüne gelince genelde 1-2 saat olarak söylenebilir. Ancak bu işlemlerde hastanın durumu da sürede belirleyici olabilir. Burun estetiği fiyatları son derece uygundur.
Nefesi Zor Almanın Neden Olduğu Durumlar
Burun estetiğinin en yaygın nedenlerinden biri zor nefes almaktır. Ciddi sağlık problemi olarak zor nefes almak yeterli oksijen alımını engelleyebilir. Ayrıca işleyiş mekanizması açısından yaşam kalitenizin düşmesine neden olabilir. Yapılan ameliyatla beraber sorun ortadan kalkmış olur.
Kırık ve Çatlak Düzelmesi
Kırık ve çatlak düzelmesini isteyenler için burun estetiği nedir operasyonu yapan uzman ekibimize güven içerisinde başvuru yapabilirisiniz. Kaynak noktasında size nedenlere odaklanarak çözümler sunuyoruz. Yaşanan istenmeyen kaza ve çatlak durumlarında estetik açıdan sorunlar oluşur ve bu kişinin sosyal açıdan kendini rahatsız hissetmesine neden olur.

 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir